Finanční pomoc

Péče o kočičky neobnáší jen pravidelné krmení a výměnu podestýlek. Velkým výdajem pro náš útulek je veterinární péče, která je velmi finančně náročná.

Ta zahrnuje očkování, odčervení, léky, kastrace a nemalou položkou je také léčba nemocných koček, které se k nám často dostávají ve zuboženém stavu.

Jsme rádi, za každou jednu korunu. Děkujeme Vám za podporu, bez které bychom nemohli pomáhat.

Transparentní účet

Fio banka: 2402591359/2010
zobrazit přehled

Staňte se stovkařem

100 Kč není mnoho. Každý den je směňujeme za věci, které až tak úplně nepotřebujeme. Za 100 Kč si čas od času dopřejeme drobnosti jako jsou:

2 šálky kávy
láhev dobrého vína
tabulku kvalitní belgické čokolády

Ano, 100 Kč opravdu není mnoho.

Ale 100 x 100 už je obrovská pomoc

Staňte se i vy našimi pravidelnými dárci. Dejte si na účet platební příkaz na 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč nebo 1000 Kč měsíčně. Možná právě váš příspěvek pomůže zachránit další zvířátko v nouzi!

Pravidelným měsíčním příspěvkem pomůžete víc, než si myslíte.

Jak jinak nám můžete pomoci?

Nákupem přes Givt.cz – Pokud nakupujete na internetu, může nám to pomoci. Stačí vybrat e-shop, ve kterém chcete nakoupit a zvolit náš útulek jako organizaci, kterou chcete nákupem podpořit. Určité procento z tohoto nákupu nám internetový obchod zašle a Vy samozřejmě nezaplatíte nic navíc.

Click and feed – Váš klik naplní virtuální misku. Ty jsou každý měsíc sečteny a partner projektu, společnost Brit je promění ve skutečné krmení pro naše kočky. Takto pomoci nám můžete jednou denně.

Váš Chovatel – za každou realizovanou objednávku jsou odeslány peníze na pomoc útúlkům.