Dobrovolnictví

Dobrovolníkem se může stát každý, kdo má chuť pomáhat. Ať už ve prospěch jiných lidí, zvířat, životního prostředí atd. Ale dost bylo definic. Pokud máte rádi zvířata a není vám lhostejné jejich utrpení, pojďte se podívat, jak to chodí u nás.

Dobrovolničení je zábava!

Pravidelně se scházíme v Pelíšku nad dobrou kávou a dortem.
Pořádáme nejrůznější „teambuildingové“ akce. Od grilovaček až po laser game.
Můžete se realizovat tím, co vás baví. A to pro dobrou věc!

Dobrovolnictví sice není placené, ale i tak toho získáte hodně. Kromě pocitu, že děláte něco užitečného, se dostanete do kontaktu se spoustou úžasných zvířat a milých lidí, kteří mají stejné zájmy a hodnoty jako vy.

Jak se můžete zapojit

Bez dostatku volného času a chuti pomoct to samozřejmě nejde. Ale věříme, že všichni, kteří se k nám rozhodnou připojit, najdou své uplatnění.

Dočasná péče

Čas od času se k nám dostanou kočičky, které vyžadují zvláštní péči. Většinou kvůli problému se socializací. Vzhledem k vysokému počtu koček v našem depozitu se těmto kočičkám nemůžeme věnovat tak, jak bychom chtěli. Proto je pro ně nejvhodnější dočasné umístění k někomu, kdo na ně bude mít dostatek času.

Výroba věcí do aukcí a bazárků

Jste kreativní a manuálně zruční? Pomoci nám může i váš talent. Budeme moc rádi za jakékoli výrobky, které bychom mohli prodat v rámci aukcí a dobročinných bazárků.
Pravidelně pořádáme workshopy, kde malujeme na sklo, vyrábíme hračky pro kočky a tvoříme spoustu dalších pěkných věcí.

Pomoc s úklidem v depozitu

Péče o více než 20 koček není žádná legrace. Vítáme všechny dobrovolníky, kteří jsou ochotní nám pravidelně pomáhat s úklidem v našem depozitu.

Pomoc s hledáním nových domovů

Víte o hodné rodině, která si plánuje pořídit kočičku? Předejte jim na nás kontakt. Nový milující domov je ta největší pomoc.

Propagace Opuštěných kočičích tlapek

Baví vás psaní článků nebo výroba letáčků? I to je důležitá činnost. Dobrovolníků s citem pro text nebo grafiku není nikdy dost.

Přijďte na schůzku dobrovolníků

Našli jste se v jednom ze způsobů pomoci? Tak to je super! Přijďte se za námi podívat a pobavit se o tom, jak nám můžete pomoci.
O termínu další schůzky se ideálně informujte přímo u Anežky Štelclové nebo sledujte náš Facebook. Budeme se na vás těšit!

Kontaktovat Anežku Sledovat Facebook