Warning: Illegal string offset 'cf7msm_prev_urls' in /data/web/virtuals/49850/virtual/www/domains/kocicitlapky.cz/wp-content/plugins/contact-form-7-multi-step-module/contact-form-7-multi-step-module.php on line 151

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/web/virtuals/49850/virtual/www/domains/kocicitlapky.cz/wp-content/plugins/contact-form-7-multi-step-module/contact-form-7-multi-step-module.php on line 151

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/web/virtuals/49850/virtual/www/domains/kocicitlapky.cz/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 447

Dobrovolnictví

Dobrovolníkem se může stát každý, kdo má chuť pomáhat. Ať už ve prospěch jiných lidí, zvířat, životního prostředí atd. Ale dost bylo definic. Pokud máte rádi zvířata a není vám lhostejné jejich utrpení, pojďte se podívat, jak to chodí u nás.

Dobrovolničení je zábava!

Pravidelně se scházíme v Pelíšku nad dobrou kávou a dortem.
Pořádáme nejrůznější „teambuildingové“ akce. Od grilovaček až po laser game.
Můžete se realizovat tím, co vás baví. A to pro dobrou věc!

Dobrovolnictví sice není placené, ale i tak toho získáte hodně. Kromě pocitu, že děláte něco užitečného, se dostanete do kontaktu se spoustou úžasných zvířat a milých lidí, kteří mají stejné zájmy a hodnoty jako vy.

Jak se můžete zapojit

Bez dostatku volného času a chuti pomoct to samozřejmě nejde. Ale věříme, že všichni, kteří se k nám rozhodnou připojit, najdou své uplatnění.

Dočasná péče

Čas od času se k nám dostanou kočičky, které vyžadují zvláštní péči. Většinou kvůli problému se socializací. Vzhledem k vysokému počtu koček v našem depozitu se těmto kočičkám nemůžeme věnovat tak, jak bychom chtěli. Proto je pro ně nejvhodnější dočasné umístění k někomu, kdo na ně bude mít dostatek času.

Výroba věcí do aukcí a bazárků

Jste kreativní a manuálně zruční? Pomoci nám může i váš talent. Budeme moc rádi za jakékoli výrobky, které bychom mohli prodat v rámci aukcí a dobročinných bazárků.
Pravidelně pořádáme workshopy, kde malujeme na sklo, vyrábíme hračky pro kočky a tvoříme spoustu dalších pěkných věcí.

Pomoc s úklidem v depozitu

Péče o více než 20 koček není žádná legrace. Vítáme všechny dobrovolníky, kteří jsou ochotní nám pravidelně pomáhat s úklidem v našem depozitu.

Pomoc s hledáním nových domovů

Víte o hodné rodině, která si plánuje pořídit kočičku? Předejte jim na nás kontakt. Nový milující domov je ta největší pomoc.

Propagace Opuštěných kočičích tlapek

Baví vás psaní článků nebo výroba letáčků? I to je důležitá činnost. Dobrovolníků s citem pro text nebo grafiku není nikdy dost.

Přijďte na schůzku dobrovolníků

Našli jste se v jednom ze způsobů pomoci? Tak to je super! Přijďte se za námi podívat a pobavit se o tom, jak nám můžete pomoci.
O termínu další schůzky se ideálně informujte přímo u Anežky Štelclové nebo sledujte náš Facebook. Budeme se na vás těšit!

Kontaktovat Anežku Sledovat Facebook